Dažniausiai užduodami klausimai

Interactive FAQ

Chiptuning – tai automobilio variklio valdymo kompiuterio (ECU) programinės įrangos modifikavimas, siekiant padidinti variklio galią ir pagerinti jo veikimo efektyvumą. Atliekant chiptuning, keičiamas kuro įpurškimo, uždegimo laiko, oro ir kuro mišinio bei kitų parametrų nustatymai. Šis procesas gali padėti padidinti automobilio ar motociklo galią, sumažinti degalų sąnaudas ir pagerinti bendrą transporto priemonės dinamiką. Svarbu paminėti, kad chiptuning turėtų atlikti tik patyrę specialistai, siekiant užtikrinti saugumą ir išvengti galimų variklio gedimų.

Tai yra laisvai interpretuojamos sąvokos, bet paprastai jos nurodo automobilio modifikacijų lygį galios padidinimui.

Stage 1: Tik variklio valdymo bloko programavimas.
Stage 2: Gali apimti stipresnį programavimą ir kai kurias mechanines modifikacijas.
Stage 3: Esminės mechaninių mazgų pertvarkos siekiant maksimalaus galios padidinimo.

Įsivaizduokite du automobilius. Vienas – naujas sportinis automobilis, kitas – senas „Zaporožietis“. Abu nuvažiuos iš taško A į tašką B, bet patirtis ir kokybė skiriasi kaip diena ir naktis. Pas mus gausite sportinio automobilio kokybę, o pas autoelektrikus – „Zaporožiečio“ nuotykį!<

Iš esmės niekuo. Abu terminai reiškia tą patį – galios didinimą programuojant automobilio variklio valdymo bloką.

Profesionaliai atliktas chiptuningas varikliui nekenkia. Svarbu įvertinti automobilio techninę būklę prieš didinant galią ir išspręsti esamus gedimus. TempaDrive naudoja pažangią įranga ir kiekvienas automobilis programuojamas individualiai, kad būtų pasiekti maksimalūs rezultatai.

Atliekame praktiškai viską, kas susiję su automobilio programavimu. AdBlue, DPF, EGR išprogramavimai, sueuropinimas, žemėlapių atnaujinimas, BMW pavarų dėžės programinės įrangos atnaujinimas, skydelio pririšimas, žibintų pririšimas ir daug kitų paslaugų, kurias galite rasti BMW Paslaugos, bei Visos Paslaugos puslapiuose.

Taip! Chipuojame Ūkio techinką, sunkiasvorę techniką, autobusiukus, tralus, keturračius, vilkikus. Susisiekite ir rasime Jums tinkamą sprendimą.

Chiptuning, bei programavimo darbų kainos priklauso nuo atliekamų darbų sudėtingumo, automobilio markės, jo būklės ir pan. Norėdami sužinoti tikslią darbų kainą savo automobiliui, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.

Visus mūsų atliktus darbus, bei projektus galite rasti mūsų socialiniuose tinkluose Facebook, Instagram, Youtube. Nuorodas rasite puslapyje Kontaktai

Answer to question 10.

Neradai atsakymo?

Susisiek nurodytais kontaktais

Kontaktai

Apie mus

Informacija ruošiama

Apie mus